Про100Спорт

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

Вы находитесь здесь: Home Каталог товаров

Что-то члучилось, товар мог быть перемещен в другое место.

Что-то пошло не так. Нам очень жаль, но информация что вы ищите могла быть перемещена в другое место, воспользейтесь, пожалуйста, поиском по сайту или вернитесь на главную страницу.

 

Случайный анекдот про спорт:


Чоловіки люблять готувати шашлик на вугіллі. Будь-яка справа (навіть приготування їжі) стає для чоловіка цікавим, якщо воно пов'язане з небезпекою.

Чоловіки з сережкою у вусі краще підготовлені для вступу в шлюб. По-перше, вони вже випробували біль, а по-друге, вони знають, що таке купувати прикраси.

Вихід заміж за розведеного чоловіка виправданий з екологічної точки зору. У нашому світі чоловіків менше, ніж жінок, - а всім добре відомо, що будь-який ресурс, якого недостатньо багато, слід використовувати повторно.

Чоловіки - надзвичайно самовпевнені люди. Мій чоловік настільки самовпевнений, що, коли він дивиться по телевізору спортивні змагання, він думає, що якщо достатньо сильно сконцентрується, то зможе допомогти своїй команді. Якщо у його команди проблеми, він дає поради гравцям в телевізорі прямо з нашої вітальні, а якщо проблеми дуже серйозні, я повинна не позичати телефон, на випадок якщо вони зателефонують йому.

Чоловіки люблять телефони з великою кількістю кнопок. Це допомагає їм відчувати себе важливими.

Чоловіки люблять з ранку читати газету першими. Сама думка про те, що він не найперший, згубно діє на психіку чоловіка.

Всі чоловіки до жаху бояться машинки для загинання вій. Тому зазвичай я кладу таку машинку собі під подушку замість пістолета.

Всі чоловіки ненавидять фразу "Нам треба поговорити про наші стосунки". Ці шість слів можуть нагнати жах на самого генерала Шварцкопфа.

Чоловіки чутливі дуже дивним чином. Якщо чоловік розтопив камін, і останнє поліно НЕ догоріло, він може розцінити це як особисту образу.

В середньому у чоловіків температура тіла вища, ніж у жінок. Якщо взимку у вас в квартирі холодно, я рекомендую спати в одному ліжку з чоловіком. Чоловіки - це переносні обігрівачі, які хропуть.

Більшість чоловіків ненавидять займатися покупками. Саме тому відділ чоловічого одягу, як правило, розташовуються на першому поверсі в двох дюймах від вхідних дверей.

Якщо чоловік приготував для вас обід і в салаті міститься більше трьох складових, вважайте, що у нього серйозні наміри.

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком і думаєте, що саме він підходить вам краще за інших, тому що він:

а) став старшим,

б) влаштувався на нову роботу,

в) проконсультувався у психіатра,

готуйтеся до неприємних сюрпризів. Справа в тому, що теорію про кокон і метелика можна застосовувати тільки до коконів і метеликів.

Більшість жінок інтроспективне:

- Чи справді я закохана?

- Чи задоволена я емоційно і творчо?

Більшість чоловіків екстроспектівний:

- Чи переможе моя команда?

- Як там моя машина?

Якщо чоловік говорить: "Я тобі подзвоню" і не дзвонить, це не означає, що він забув це зробити, це не означає, що він загубив ваш телефонний номер, це не означає, що він помер. Це означає, що він не хоче вам дзвонити.

Чоловіки ненавидять програвати. Одного разу я виграла у мого бой-френда партію в теніс. Після цього я запитала: "Може ще раз займемося сексом?" І він відповів: "Так, але не один з одним".

Звільнитися від чоловіка, не зачепивши при цьому його самолюбство, непросто. Фрази "Забирайся геть" і "Я не хочу тебе більше бачити" можуть звучати як виклик. Якщо ви дійсно бажаєте позбутися чоловіка, спробуйте сказати йому: "Я люблю тебе ... я хочу за тебе заміж ... я хочу мати від тебе дітей". І тоді вони залишають паруючий слід на паркеті.

Чоловіки самовпевнені, тому що в дитинстві вони ідентифікують себе з супергероями. Жінки, як правило, володіють низькою самооцінкою, тому що в дитинстві вони ідентифікують себе з Барбі.

Чоловіки забувають все, в той час як жінки нічого не забувають. Саме тому під час трансляції спортивних змагань часто показують повтори.
----------------- ----------------------- ----------------------- ------------------------ --------------------- ----------------------

В первом варианте "Властелина Колец" вместо Фродо Бэггинса был Вибий Халилов. Текст состоял всего из пяти страниц, так как Вибий Халилов надирал задницу Саурону своим круговым ударом ногой в середине первой главы.
<
----------------- ----------------------- ----------------------- ------------------------ --------------------- ----------------------


КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Кардиотренажеры Силовые тренажеры Тренажеры TV SHOP Туризм Бокс/единоборства Батуты Оптика Фитнес, аэробика Настольный теннис Плавание, дайвинг Тяжелая атлетика Детский отдел

Список всех товаров


Расширенный поиск

Забыли пароль?
Забыли имя пользователя?
Еще нет учетной записи? Регистрация1bc2f314